home skip_previous fast_rewind fast_forward skip_next
13-07-2012 
Братішкі поможіть купив недавно Лексус РХ 350 2007 року, купив в Одесі підголовники з моніторами (без ДВД встроєного) за 200$, думав приїду в Львів без проблем підключу до штатного монітора, фіг там, в мене Марк Левінсон читає всьо ДВД, МР3, а ніхто не може підключити куда звернутись шо робити? кажуть якийсь інтерфейс треба докупити, який фіг його знає? мені походу треба вивести з магнітофона відіо вихід на монітори в підголовніках, шоб в підголовніках показувало то шо на теліку в панелі, може якийсь конкретний інтерфейс є, чи фішкі якісь підскажіть будь ласка? я вже всі сервіси обїздив ніхто такого не робив, підголовніки з встроєними ДВД таке будь ласка без проблем, а вот самі монітори до мого штатного ДВД НІХТО НЕ ЗНАЄ. За раніє благодарствую всім прівет Душевний!

_________________

I Love in Lexus

  •  
13-07-2012 
13-07-2012 
Мля,без переводчика не осилив))))) Amd Green
  •  
13-07-2012 
13-07-2012 
Щира украинска мова... Idea

_________________

t.me/trueanewsua
оперативно из Харькова.


.....Не бойся совершенства, тебе его не достичь никогда....
....Сальвадор Дали

  •  
13-07-2012 
13-07-2012 
Да.... видно гос. служба не позволяет писать на русском Amd Silent
Не обижайся но если ты реально хочешь получить ответы, то напиши по русски, так будет быстрее.

_________________

не беги от снайпера, умрешь уставшим

  •  
13-07-2012 
13-07-2012 
bokster писал(а):
но если ты реально хочешь получить ответы,
видно нет желания,я вчера еще мобильн в личку бросил!

_________________

t.me/trueanewsua
оперативно из Харькова.


.....Не бойся совершенства, тебе его не достичь никогда....
....Сальвадор Дали

  •  
14-07-2012 
14-07-2012 
Андрюха Львов писал(а):
Братішкі поможіть купив недавно Лексус РХ 350 2007 року, купив в Одесі підголовники з моніторами (без ДВД встроєного) за 200$, думав приїду в Львів без проблем підключу до штатного монітора, фіг там, в мене Марк Левінсон читає всьо ДВД, МР3, а ніхто не може підключити куда звернутись шо робити? кажуть якийсь інтерфейс треба докупити, який фіг його знає? мені походу треба вивести з магнітофона відіо вихід на монітори в підголовніках, шоб в підголовніках показувало то шо на теліку в панелі, може якийсь конкретний інтерфейс є, чи фішкі якісь підскажіть будь ласка? я вже всі сервіси обїздив ніхто такого не робив, підголовніки з встроєними ДВД таке будь ласка без проблем, а вот самі монітори до мого штатного ДВД НІХТО НЕ ЗНАЄ. За раніє благодарствую всім прівет Душевний!
Что тут непонятного!! Коллега купил ЛЕХУ с мониторами в подголовниках, дополнительного ДВД нет. Думал что без проблем подключит (наверно проехал по ушам продавец, что подключит любой неуч) к штатному проигрывателю, но ни тут то было, его Марк Левинсон читает все и ДВД и МР3, а куда подключить подголовники никто не понимает, говорят, что какой-то интерфейс необходим, что это за хрень???? не знает. В общем надо подключить мониторы которые в подголовниках к штатному экрану, хочет чтобы, что показывает в мониторе на панели, показывало в мониторах подголовников. ВСЕ!!!
Слезно просит помощи!!!!
  •  
14-07-2012 
14-07-2012 

_________________

не беги от снайпера, умрешь уставшим

  •  
15-07-2012 
15-07-2012 
kunchenko.si писал(а):
Слезно просит помощи!!!!
Slss писал(а):
,я вчера еще мобильн в личку бросил!
Amd Devil Amd wallbash Amd wallbash Amd wallbash
видно как надо!

_________________

t.me/trueanewsua
оперативно из Харькова.


.....Не бойся совершенства, тебе его не достичь никогда....
....Сальвадор Дали

  •  
Реклама для незарегистрированных пользователей. Зарегистрироваться в Клубе
Новая тема  
Все форумы  »  Лексус Клуб - страны, города, регионы  » Lexus Club Украина Правила форумов